Przebudzenie Katowice

AROMATERAPIA WSPARCIEM W KOBIECYCH SPRAWACH 22 marca

Aromaterapia to dziedzina, która od wieków zdobywa uznanie jako naturalna metoda wpływu na zdrowie psychiczne i fizyczne. Wykorzystuje esencje roślinne, znane jako olejki eteryczne, by stworzyć lecznicze i przy okazji przyjemne doznania zapachowe. Dzięki swoim właściwościom aromaterapia może przynieść korzyści w zakresie relaksacji, redukcji stresu, poprawy nastroju, a nawet wspomagania leczenia pewnych dolegliwości zdrowotnych.

Okazuje się, że roślinny mają niesamowite moce, których my ludzie w obecnych czasach nie wykorzystujemy w pełni tak, jak to robiły kiedyś nasze prababcie. Najwyższa pora to zmienić. Dlatego zapraszamy Was na te aromatyczne spotkanie, podczas którego poznacie bliżej tematykę działania i szerokiego spektrum możliwości certyfikowanych olejków eterycznych.

Od poczęcia aż po menopauzę hormony w naszym ciele tańczą odwieczny taniec, który czasem bardziej burzliwy przeszkadza nam w życiu codziennym, po to by za chwile złagodnieć i okazać inne wrażliwsze oblicze.
Na warsztacie dowiesz się m.in. jak z pomocą aromaterapii wesprzeć siebie w czasie PMS-u czy okresie przekwitania. Poznasz tajniki aromaterapii i zdobędziesz niezbędną wiedzę do zniwelowania farmakologii w miesięcznym cyklu życia. Dlatego nie wahaj się, przyjdź i pozwól ujarzmić hormony z pomocą natury. 

Na spotkaniu każda z uczestniczek otrzyma słoiczek relaksującej soli do kąpieli (lub moczenia stóp), do którego wkropi dobrany pod siebie certyfikowany olejek eteryczny firmy doTERRA.

Informacje organizacyjne:

Termin i godzina spotkania: 22.03.24 r. (piątek), godz. 17:30-19:00/30 (zarezerwuj sobie 1,5-2 h)
Miejsce spotkania: ul. Wolnego 4/306, Katowice, 3 piętro i na prawo;)
Organizator: Karolina Saternus-Piech 
Centrum Psychoterapii i Wsparcia Pedagogicznego Przebudzenie
Liczba uczestników: 12 
Inwestycja: 80 zł (w tym poczęstunek i materiały)
Forma płatności: gotówka
Zapisy poprzez formularz dostępny na stronie: https://app.evenea.pl/event/aromakobiecosc/ 

Spotkanie poprowadzi Aleksandra Kiełtyka dyplomowana aromaterapeutka.

Zapraszamy serdecznie! 🙂
Karolina i Ola